InvestPortal.cz Vyhledat
Zobrazit všechny články

Účinná reklama a zadarmo? Ano, jde to!

28.12.2013 Administrátor (přečteno 7022x)
Účinná reklama a zadarmo? Ano, jde to!

Celkem často hovořím s podnikateli o jejich byznysu a o tom, jak se jim v posledních letech daří. Často se dostaneme na témata reklamy a online marketingu. A často slyším, že na reklamu už jim nezbývají peníze a nebo to neumí, případně neví, na koho spolehlivého se obrátit. Mám pro ně zajímavou a účinnou alternativu, která funguje, sám jsem si ji ověřil v praxi a především, nebude je stát ani korunu. 

Účinný marketing bez "kačky"

Je to vlastně velmi jednoduché. Napište cokoliv zajímavého, poučného či užitečného z vašeho podnikání na Investportal a my vám to umožníme zde zdarma publikovat. Může to být o vašich prvních krocích v podnikání, o vašich podnikatelských úspěších, o neúspěších či třeba o zásadní inovaci, s kterou jste jako podnikatelé na trh letos přišli. Nemějte obavy, že to nebude lidi zajímat. Většina Čechů (zatím) nepodniká a přijdou jim zajímavé i věci, které vy považujete za automatické a nezaznamenáníhodné. 

Výhody a provedení

Když napíšete zajímavý nebo užitečný text a to třeba jeden za měsíc,  zaznamenají to tisíce lidí a můžete si být jisti, že se již ze zvědavosti půjdou na vaše stránky a vaši nabídku podívat. Internet nemá hranice, takže se se svojí osobou (a firmou) můžete touto cestou dostat i za hranice ČR. Zvětšíte povědomí o svojí osobě či firmě. Získáte od lidí zpětnou vazbu. Dokonce je pravděpodobné, že vám to umožní si ještě lépe utřídit myšlenky. Možná budete sami překvapeni, jak takovéto "hození na papír" vám umožní se nad věcmi lépe zamyslet. Navíc vám umožníme si ve vašem profilu zmínit vaši firmu a umístit odkazy na vaše webové stránky, což výsledný efekt ještě umocní. Nyní máte dve možnosti. Buď si založte blog na IP a pište rovnou do něj (založení je otázka 1 minuty), a nebo nám článek pošlete na e-mail redakce@investportal.cz. Dejte si záležet, čím lepší text, tím lépe pro vás.

Administrátor Administrátor

Mám za sebou 17 let investování a obchodování na akciových trzích, v ČR i v zahraničí. Investuji svoje vlastní finanční prostředky. Podnikání i investice mne živí a dnes již pracuji pro radost.

Tipy pro investory: Naučte se základy opčního obchodování

Komentáře k článku