InvestPortal.cz Vyhledat
Zobrazit všechny články

Z krysy profesionálním investorem IV.

28.12.2013 Quido (přečteno 3685x)
Z krysy profesionálním investorem IV.

ČÁST 4.

Zdravím Vás.

Blíží se konec roku 2013, a jak bývá zvykem, každý člověk, ať už krátce nebo podrobně, hodnotí uplynulý rok. Jelikož se nacházíme na finančním webu, zhodnotím i já sebe.

První polovina roku se nesla ve znamení zaměstnání a nalhávání si sám sobě, že k práci budu občas „něco dělat“ a to „něco“ až se rozjede, mne vysvobodí z práce. To „něco“ ale byla stále jiná věc, u ničeho jsem nezůstal dlouho. Naťukával jsem vše pouze okrajově. Mýlil jsem se. Stagnoval jsem. Ve svém prvním článku, přesně v půli roku, jsem byl podnikání neznalý. Přesněji řečeno – myslel jsem si, že jsem alespoň trochu. Až po odstěhování se na druhou stranu republiky za podnikatelským mágem a učitelem v jednom, jsem zjistil, že jsem nebyl po čtyřech letech samouky v podnikání ani na bodě 1 na stupnici 0 až 100. Za to celé dva měsíce po boku profesionála mi rozsvítili žárovku v hlavě a začal si uvědomovat, co za podnikáním a osobním úspěchem do budoucna stojí a jak cíle dosáhnout. Tento krok, odstěhovat se z rodného města na jihu Čech, považuji v tomto roce jako nejlepší a nejdůležitější rozhodnutí, které jsem mohl udělat. Troufám si tvrdit, že i nejlepší rozhodnutí za celý svůj život.

Tento začátek je pro mě ale i závazek. Stát po boku úspěšného člověka každý den a sledovat jeho podnikatelské kroky je něco, co mě obrovsky duševně naplňuje. Proto nesmím polevit, naopak, začít makat ještě víc, abych mohl i nadále být v prostředí, které miluju.

Všem čtenářům, lidem starajícím se o tyto stránky i zbloudilým návštěvníkům – krásné prožití zbytku tak skvělého roku, nezapomenutelnou novoroční oslavu a v roce 2014 mnoho pohody, zdraví a osobních i pracovních úspěchů.

 

Kontaktovat mou osobu můžete na quidobloger@seznam.cz

Quido Quido

Pokud mi chcete cokoliv sdělit, poradit nebo vynadat :)

kontakt:

email: Quidobloger@seznam.cz

Fb: Quido Bloger

 

 

 

   Tip: Dům s pozemkem téměř 6000m2 7 minut od Hradce za cenu bytu v krajském městě. Více zde

Komentáře k článku