InvestPortal.cz Vyhledat
Zobrazit všechny články

Z krysy profesionálním investorem III.

12.9.2013 Quido (přečteno 5048x)
Z krysy profesionálním investorem III.

ČÁST 3.

Zdravím Vás, po delší odmlce se opět ozývám. Delší pauza byla způsobena dovolenou a hezkým počasím venku. Nastává však sychravé počasí a to je znamení začátku tvrdé práce. A abych do toho na konci léta pořádně šlápnul, rozhodl jsem se zabojovat proti kryse uvnitř mé osoby řádným způsobem. Na konci měsíce září budu podepisovat v zaměstnání výpověď a začátek podzimu začnu trávit jako „hráč bez kontraktu“ :-).

Konec zaměstnání přináší u Quida i další změnu – bude se stěhovat přes celou ČR, aby konečně začal studovat Vysokou školu života a podnikání. Moc se těším, na nové lidi a kontakty, nové zkušenosti, přírodu a snad pochopím i podstatu velkého byznysu. Na druhou stranu je těžké se podruhé za 3 roky stěhovat z rodného města, kde máte kamarády a své zázemí už od narození. Ale není cesta zpět, je třeba začít pořádně makat, pokud chci veliké výsledky (viz Z krysy profesionálním investorem, část 1.). Budu Vás průběžně informovat. Držte mi palce!!

Malý dodatek k předchozímu článku, kde jsem se zmiňoval o půjčkách. Všem moc děkuji za ohlasy, zdravě mě to vyléčilo :-).

 

Kontaktovat mou osobu můžete na quidobloger@seznam.cz

Quido Quido

Pokud mi chcete cokoliv sdělit, poradit nebo vynadat :)

kontakt:

email: Quidobloger@seznam.cz

Fb: Quido Bloger

 

 

 

   Tip: Dům s pozemkem téměř 6000m2 7 minut od Hradce za cenu bytu v krajském městě. Více zde

Komentáře k článku