InvestPortal.cz Vyhledat
Zobrazit všechny články

Proč má ředitel 319krát větší příjem než jeho zaměstnanec

3.6.2017 Jan Hýsek (přečteno 5232x)
Proč má ředitel 319krát větší příjem než jeho zaměstnanec

Nejúspěšnější ředitelé amerických společností přečtou za rok v průměru 60 knih a zúčastní se více než šesti konferencí. Oproti tomu průměrný americký pracovník přečte v průměru méně než jednu knihu ročně. A má také 319x menší příjmy.* 

Všimli jste si, jak se věci kolem nás neustále zrychlují? Vzpomenete si ještě na to, jak jsme před dvaceti lety používali telefon a internet? A bude to do budoucna ještě horší. Pokud chce být člověk v tomto světě úspěšný, musí se neustále učit nové věci. S tím, co člověk umí nyní, s tím do budoucna rozhodně nevystačí. Tedy pokud nechce skončit někde na vedlejší koleji. 

Není to nikterak sofistikovaná myšlenka, ale funguje dokonale. Váš příjem, bohatství, zdraví a budoucnost závisí na vaší schopnosti pokračovat ve vyhledávání nových informací a pokračujícím sebevzdělávání a to po celý život. 

Beru si to osobně k srdci. Píšu články. Spolupořádám vzdělávací akce. Účastním se přednášek a kongresů. Mimochodem, skvělý trik jak se naučit co nejvíce je učit ostatní lidi. Postavit se před ostatní lidi totiž znamená, že toho musíte sami umět násobně více a že jste na to připravení. 

Takže co jste pro sebe udělali poslední měsíc? Kolik knih přečetli? Kolik nových věcí vyzkoušeli? Závisí na tom vaše budoucnost i budoucnost vaší rodiny.  

*Pravidlo 10X, Grant Cardone

Jan Hýsek Jan Hýsek

Investor, podnikatel, lektor.

Můžete mi napsat na janhysek(zav)seznam.cz

Najdete mne také na Fb https://www.facebook.com/akciecz

   Tip: Dům s pozemkem téměř 6000m2 7 minut od Hradce za cenu bytu v krajském městě. Více zde

Komentáře k článku