InvestPortal.cz Vyhledat
Zobrazit všechny články

Chcete aby váš blog někdo četl?

25.3.2013 Administrátor (přečteno 3268x)
Chcete aby váš blog někdo četl?

Když jsme před rokem začali prvně pracovat na InvestPortalu, řekli jsme si, že se bude od ostatních finančních a investičních serverů v ČR na první pohled odlišovat. Věděli jsme, že by měl být postaven na kvalitním obsahu - článcích - které bude tvořit naše malá leč progresivní redakce. Ale ve skutečnosti se jedná především o komunitní portál, který je postaven pro lidi, stojí na lidech, tedy komunitě, a je komunitou také spolubudován. I z toho důvodu je server velmi úzce propojen se sociálními sítěmi.

Pro aktivnější zájemce o problematiku je InvestPortal uzpůsoben tak, aby si zde uživatelé mohli během pouhé minuty založit vlastní blog a publikovat svoje myšlenky, nápady, investiční tipy či zkušenosti. Blog si tedy můžete založit v mžiku zde. S našim skromným přispěním tak chceme pomoci vybudovat komunitu finančních a investičních bloggerů. 

Proč tedy psát blog na IP? Na prvním místě je to určeno pro lidi, kteří mají přirozenou potřebu věci sdělovat a pomáhat druhým. Dále je zde několik praktických důvodů. Tak například založení blogu trvá skutečně pouze vteřiny. Máte k dispozici profesionální platformu a nemusíte se starat o nic jiného, než právě o vyjadřování vašich myšlenek. Stejně tak máte velkou výhodu v tom, že vám návštěvnost vašeho blogu v podstatě okamžitě "dodáme". 

Nádherná ukázka toho, jak IP dobře funguje, probíhá právě poslední dva dny. Nový blogger Petr S. si během víkendu založil svůj blog na IP a opublikoval první článek. Ten měl velmi pěkný úspěch a již během 24 hodin měl více než 700 přečtení. A protože jsme komunitní portál, článek se ještě nyní šíří po sociálních sítích, především Facebooku, a další návštěvy přibývají každou další hodinu.

Tedy, pokud rádi formulujete svoje myšlenky s perem v ruce (s rukama na klávesnici), chcete lidem něco důležitého, zajímavého či užitečného sdělit a nebo se prostě jenom chcete jako blogger prosadit a zviditelnit, rozšiřte naši IP komunitu a založte si váš blog právě teď a tady. O ostatní se již postaráme za vás my, naši čtenáři a sociální sítě.

Těšíme se na vaše myšlenky, postřehy, vaše články.

Tým IP   

Administrátor Administrátor

Mám za sebou 17 let investování a obchodování na akciových trzích, v ČR i v zahraničí. Investuji svoje vlastní finanční prostředky. Podnikání i investice mne živí a dnes již pracuji pro radost.

Tipy pro investory: Naučte se základy opčního obchodování

Komentáře k článku