InvestPortal.cz Vyhledat
Zobrazit všechny články

Peníze rostou na stromech. Pokud sázíš s Investree

21.5.2017 Administrátor (přečteno 5505x)
Peníze rostou na stromech. Pokud sázíš s Investree

PR text

Přes zimu jsem strávil krásných 5 měsíců na různých místech po světě. Jsem fanda kryptoměn, sdílené ekonomiky a rád pracuji z coworkingů, ale nebudu se zde pouštět do hlubokých analýz bitcoinu, alternativních investic ani pronájmu přes Airbnb. Můj revír je organizace eventů a propojování lidí. Proto vás raději pozvu na investiční konferenci Cashflow summit, proudící Olomoucí již 4. rokem, kam jsem pozval skvělé odborníky, kteří tato témata odhalí na samotnou dřeň. Náplň konference si letos vybrali naši věrní účastníci.

Proč většina začne nakupovat, až když velcí hráči prodávají?

Je krásné vidět, jak lidé reagují davově až na poslední chvíli. Když se o něčem příliš mluví, začnou investovat. Naši účastníci naopak prodávají, protože díky Cashflow summitu umí být o krok napřed. Nejen bitcoin, ale i fyzické kovy, nemovitosti, startupy a nakonec i naše vstupenky vyvolaly za poslední dobu enormní zájem. Rozhodli jsme se řídit poptávkou našich účastníků a zahrnuli to, co je zajímá do hlavního program letošního Cashflow summitu.

Co vás čeká na #CS2017?

Kromě špičkových přednášejících z oblasti kryptoměn, sdílené ekonomiky, nemovitostí, akcií a startupů máme i další pecky. Pokud čtete tento článek, tak jste stejná krevní skupina jako my. Letos pojedeme v ultimátním přátelském proudu. Žádný dresscode, žádné nudné obchodní výklady nebo pojištění. V našem Cashflow store vám na peckách od Applu odborníci píchnou se založením blockchain peněženky, dostanete programátorské a copy tipy na web, pomůžou vám s analýzou akcií, můžete dostat investici do svého startupu nebo zjistíte, jak pronajmout byt přes Airbnb. 

Objednali jsme hezké počasí, takže networkovat budeme při jízdě v Tesle, u grilu a vodních dýmek na terase nebo na Ololodi při plavbě po řece Moravě. Tohle je akce, na kterou i Pražáci rádi dojedou. Než si tedy zajedete za svý bitcoiny a výnosy na dovolenou, přijeďte načerpat myšlenky do Olomouce a my uděláme maximum, ať si odnesete pár tipů, kde zhodnotit peníze a pár kontaktů, se kterými třeba upečete nějaký ten byznys, nebo postavíte skvělý tým. Hledáte novou investici? Naše vstupenka je to pravé ořechové. A pozor, doslova mizí před očima.

Těším se na Vás 17. června.

Organizátor Cashflow summitu Tomáš Zdražil

Administrátor Administrátor

Mám za sebou 17 let investování a obchodování na akciových trzích, v ČR i v zahraničí. Investuji svoje vlastní finanční prostředky. Podnikání i investice mne živí a dnes již pracuji pro radost.

   Tip: Dům s pozemkem téměř 6000m2 7 minut od Hradce za cenu bytu v krajském městě. Více zde

Komentáře k článku