InvestPortal.cz Vyhledat
Zobrazit všechny články

Sny, vize a cíle dnešní mladé generace

1.1.2017 Martin Rychtárech (přečteno 3200x)
Sny, vize a cíle dnešní mladé generace

"Vaše mladá generace to všechno zachrání, musíte bojovat za lepší život pro vás a vaše děti, rodiny a přátele."

Tohle jsem slýchal celkem často od starší generace, říkali, že za svoji budoucnost musíme bojovat. Bojovat za lepší životy a něco vybudovat. 

 

Jak je to ale s naší mladou generací doopravdy?

Dejme tomu, že sny má stále dost mladých lidí. Většina lidí, mladých i starších je ovlivněna životy bohatých, každý den v telivizi vidíme ty věci, které nemáme, ale víme, že jednou je mít budem a že pro ty věci chceme udělat cokoliv. No, opravdu cokoliv?

Každou chvíli vidíme na Facebooku, Snapchatu a Instagramu několik motivačních citátů, komentářů a hlášek u různých lidí, mají svoje sny a všechny ty věci opravdu chtějí. To vypadá celkem slibně, lidí s motivací kteří chtějí něco dokázat nebo vytvořit je tu stále dost.

 

Málokdo o to ale bojuje!

Motivační obrázky jsou skvělé, podpoří nás na naší cestě za úspěchem, ale většina mladých si myslí, že to k úspěchu stačí. Nic víc není potřeba dělat, přijde to samo, vždyť definice úspěchu je jednoduchá, stačí na něj jen myslet. Tak to bohužel není, je hezké mít dobrý nápad, ale bez realizace je to stále jen nápad, v podstatě je to stejné, jako kdybychom ho neměli. To už si bohužel uvědomí málokdo, ve svém okolí znám možná jednoho nebo dva lidi, kteří si opravdou jdou za svým úspěchem. Nebojí se svůj nápad prezentovat, oslovovat lidi a hledat tým schopný realizace nápadu.

Paradoxem je, že to jsou většinou právě ti, kteří nepotřebují sdílet motivaci na Facebooku. Pracují v tichosti a budují, pracují, vytvářejí, prostě se za každou cenu posouvají dopředu.

 

Vypnout Facebook a další sociální sítě a jít pracovat na svém snu!

Vypnětě na nějakou dobu Facebook a další sociální sítě, jen si sedněte, jdětě se projít a přemýšlejte. Je skvělé kolik věcí se na tomto světě dá stále změnit a jak jdou služby neustále zlepšovat. Jen se rozhlédněte kolem sebe, podívejte se na vaše každodenní problémy. Jak je vyřešit, co s nimi udělat? Pojďte tvořit a lepšit náš svět!

Jaký je váš názor na toto téma? Dokáže tato generace opravdu tolik změnit, nebo bude jen vysedávat u PC her, chodit do klubů pít a užívat si bezstarostný život?

Jste mladý člověk? Máte cíle a hledáte podobně smýšlející lidi se kterými chcete pracovat na projektech, realizovat nápady a něco vytvořit? Ozvěte se mi na M.Rychtarech@seznam.cz, zašlu Vám info o nastávajícím projektu pro nás, pro mladé lidi. Staňte se jeho součástí!

Martin Rychtárech Martin Rychtárech

20 letý, ambiciózní, mladý člověk, který se snaží prorazit a vymýšlí stále nové věci. Jednoduše, chci měnit svět a vím, že ho měnit budu. Tvrdě pracuji, snažím se něco vybudovat. Mým snem je vybudovat úspěšný a fungující business.

Tipy pro investory: Naučte se základy opčního obchodování

Komentáře k článku