InvestPortal.cz Vyhledat
Zobrazit všechny články

Konference Glorious 2015 - Podnikání, kariéra, osobní rozvoj

20.3.2015 Administrátor (přečteno 5556x)
Konference Glorious 2015 - Podnikání, kariéra, osobní rozvoj

PR text

Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci Glorious, ojedinělou akci, pořádanou studenty. Uslyšíte tu know how, metody a techniky dvaceti řečníků, mezi které se řadí i takové špičky, jako je Martin Hausenblas či Tomáš Březina. Tyto osobnosti vás naučí jak uspět, čím zaujmout a jakou cestou nejlépe prodat svoje schopnosti. Pokud patříte mezi ty, kterým nestačí být jen součástí davu, jste na správném místě. Dozvíte se spoustu o osobním rozvoji, motivaci, byznysu a mnoho dalšího. Udělejte si od 8. do 9. dubna čas a přijďte se podívat do SONO Centra, jednoho z nejmodernějších klubů v Evropě. Nebude chybět ani bohatý doprovodný program a občerstvení v podobě cateringu.

Inspirujte se od lidí, kteří již leccos dokázali a jsou mistry ve svých oborech. Jak vybrat správnou investici Vám ukáže hlavní ekonom Raiffeisenbank a poradce ministra financí, Aleš Michl. Čím si udržet zákazníka uslyšíte od experta přes marketing, Michala Štádlera. O tom, jak se prodat a být druhým užitečný, bude přednášet obchodník a školitel Jan Laibl a praktické rady při rozbíhání Vaší vysněné firmy uslyšíte od Karla Havlíčka, generálního ředitele Sindat Group a člověka, který stál u zrodu několika desítek firem s celosvětovým ohlasem. Podrobnější informace o všech řečnících, vstupenkách a programu najdete na http://glorious2015.cz.

Po skončení konference bude následovat její nejdůležitější část, a to právě networking. Budete mít možnost seznámit se s významnými lidmi a vytvořit tak důležité známosti do budoucna. Poznáte vlivné osobnosti a navážete cenné kontakty, které Vám pomohou při budování kariéry. Spřátelte se s lidmi, jenž smýšlejí jako vy a chápou Vaše zájmy, ideály a cíle. Přijďte a podejte si ruku s Vašimi budoucími spolupracovníky, kteří vytvoří zázemí pro Vaše úspěšné podnikání.

Autor: Anna Foltýnová
 

Administrátor Administrátor

Mám za sebou 17 let investování a obchodování na akciových trzích, v ČR i v zahraničí. Investuji svoje vlastní finanční prostředky. Podnikání i investice mne živí a dnes již pracuji pro radost.

   Tip: Dům s pozemkem téměř 6000m2 7 minut od Hradce za cenu bytu v krajském městě. Více zde

Fotogalerie

 

Komentáře k článku