InvestPortal.cz Vyhledat
Zobrazit všechny články

Jak najít vhodné téma pro váš blog

10.5.2014 Administrátor (přečteno 3802x)
Jak najít vhodné téma pro váš blog

Na Investportalu si založilo svůj profil již několik desítek autorů. Jsme rádi, že jste si vybrali právě Investportal. U řady z vás se však od založení profilu ještě neobjevil žádný příspěvek či článek. Ať je to z jakéhokoliv důvodu, tímto příspěvkem vás chceme nasměrovat či namotivovat k vašemu prvnímu příspěvku.

Začínající autoři a blogeři mohou mít někdy problém s nalezením vhodného tématu. Co se týče témat, na Investportalu máte téměř nekonečně možností. Váš první příspěvek může být třeba o tom, proč jste se rozhodli jej napsat. Nebo můžete psát o tom, proč jste se rozhodli začít investovat nebo podnikat. Můžete popsat vaše podnikatelské či investiční začátky. Více než cokoliv jiného lidé rádi čtou o osobních zkušenostech - v případě IP především investičních nebo podnikatelských - a o tom, co se právě moc nepodařilo a jak jste se z toho vy osobně poučili či jak jste to změnili. Můžete popsat vaše osobní investiční portfolio a proč a jak jste jej sestavovali - s tím na IP nemůžete neuspět. Můžete psát třeba o tom, jak vy osobně se snažíte vymanit z "krysího závodu", o což se podle našeho odhadu pokouší tak 5 milionů Čechů.    

Témat je nespočet. Pište o byznysu, investicích, osobním rozvoji, IT a nových technologiích, nových zákonech či třeba o riziku falšování vín v Čechách. A možná budete překvapení, jak moc vás v osobním rozvoji posune jenom samotné přemýšlení a psaní vašeho prvního příspěvku. Těšíme se na něj a držíme vám pěsti!

Administrátor Administrátor

Mám za sebou 17 let investování a obchodování na akciových trzích, v ČR i v zahraničí. Investuji svoje vlastní finanční prostředky. Podnikání i investice mne živí a dnes již pracuji pro radost.

   Tip: Dům s pozemkem téměř 6000m2 7 minut od Hradce za cenu bytu v krajském městě. Více zde

Komentáře k článku