InvestPortal.cz Vyhledat
Zobrazit všechny články

Jak by dnes mohl vypadat osobní automobil zn. Tatra?

18.4.2014 Jindřich Svoboda (přečteno 12288x)
Jak by dnes mohl vypadat osobní automobil zn. Tatra?
I když se osobní automobily zn. Tatra přestaly vyrábět v r. 1999, mají osobní vozy třetí nejstarší automobilky světa i nadále spoustu fanoušků po celém světě. Jedním z nich je i indický designer Sasank Gopinathan, který již před časem zpřístupnil svůj návrh Tatry T8.
 
Gopinathan chtěl navrhnout vůz Tatra, který by, podle jeho vlastních slov, "oživil prestižní a jedinečnou řadu osobních automobilů z minulosti". Tatra T8 je luxusním sedanem, jehož referenční srovnávací základnou byl Mercedes třídy S. Design byl inspirován Tatrou T603 a T700. Vedle sedanu navrhl Gopinathan i kabriolet s označením T8c.
 
Jak se vám návrhy líbí? Mně osobně moc. Škoda, přeškoda, že, vinou zpackaných privatizací a špatných strategických rozhodnutí, se Tatrovka dostala do pozice marginálního výrobce nákladních aut a tyto krásné modely s největší pravděpodobností na silnicích nikdy neuvidíme. 
Jindřich Svoboda Jindřich Svoboda

 

Ostřílený harcovník světa byznysu i burzovního obchodování. 

Upozornění: Veškeré informace publikované na tomto webu jsou určeny výhradně ke studijním účelům a v žádném případě je nelze považovat za investiční doporučení ve smyslu příslušných právních předpisů.

 

   Tip: Dům s pozemkem téměř 6000m2 7 minut od Hradce za cenu bytu v krajském městě. Více zde

Fotogalerie

       

Komentáře k článku