InvestPortal.cz Vyhledat
Zobrazit všechny články

Jack Ma o chudobě a co s tím

16.2.2016 Administrátor (přečteno 6168x)
Jack Ma o chudobě a co s tím

Jack Ma, zakladatel společnosti Alibaba řekl:"Nejhorší lidé pro to, abyste jim pomohli, jsou chudí lidé. Dejte jim něco zdarma, oni si myslí, že je to past . Řekněte jim, že je to malá investice, řeknou, že tedy nebude moc výnosná. Řekněte jim jděte do velkých věcí, řeknou, že nemají peníze. Řekněte jim zkoušejte nové věci, řeknou, že nemají žádné zkušenosti. Řekněte jim, že je to tradiční obchod, řeknou, že je to těžké dělat. Řekněte jim, že je to nový obchodní model, řeknou, že je to MLM. Řekněte jim provozujte obchod, řeknou, že nebudou mít žádnou svobodu. Řekněte jím ať se pustí do nového podnikání, řeknou, že nemají žádnou kvalifikaci.
Ale mají některé věci společné:
Milují ptát se na vše Googlu. Poslouchají přátele, kteří jsou stejně beznadějní jako oni, přemýšlí více než univerzitní profesor, ale dělají méně než slepec.
Prostě se jich zeptejte, co mohou dělat. Nebudou vám schopni odpovědět.
Můj závěr :
Místo toho, aby vaše srdce bilo rychleji, proč prostě nejednáte trochu rychleji? Místo toho, abyste o věcech jen přemýšleli, proč pro to něco neuděláte?
Chudí lidé selhávají kvůli jednomu společnému chování:
Jejich celý život je o čekání…."

Administrátor Administrátor

Mám za sebou 17 let investování a obchodování na akciových trzích, v ČR i v zahraničí. Investuji svoje vlastní finanční prostředky. Podnikání i investice mne živí a dnes již pracuji pro radost.

Tipy pro investory: Naučte se základy opčního obchodování

Komentáře k článku