InvestPortal.cz Vyhledat
Zobrazit všechny články

1. setkání přátel InvestPortalu

17.2.2015 Quido (přečteno 3882x)
1. setkání přátel InvestPortalu

1. SETKÁNÍ PŘÁTEL INVESTPORTALU

Pátek třináctého. Nemohli jsme si vybrat lepší datum pro premiérové setkání blogerů a fanoušků InvestPortalu.

Bylo nás pět. Ano, není to název Poláčkova bestselleru, ale počet zúčastněných :). A tady jsou: Petr S., Jindřich Svoboda, Patrik Š., Jan Hýsek a Quido Bloger.

No a jaké setkání bylo? Naprosto úžasné. Je velmi milé potkat osobně lidi, jejichž články pravidelně čtu a jsem s nimi v kontaktu skrz elektronická média. Díky menšímu počtu jsme se mohli velmi dobře poznat, zjistit kdo co dělá a co ho baví. Nejvíce si však cením možnosti popovídat si s každým zvlášť. Zjistil jsem, že nejsem jediný kdo začíná od nuly a nemá bohaté rodiče či příbuzné :)). Mimo jiné jsme se velice dobře bavili. Došli jsme například k závěru, že některý druh podnikání nelze dělat za dohledu ČNB - ve jménu ochrany drobných investorů se zlikvidoval byznys investičních poradců a přitom občan ve skutečnosti víc chráněný není.

Zaujaly mě i začátky podnikání všech příchozích. Každý člověk mi dal impuls i poznání, že lze zvládnout cestu, na kterou jsem se před několika lety vydal a také jsem od všech dostal pomocnou ruku v budoucnu, pokud budu chtít a mít zájem. Pevně věřím, že si právě jejich zkušenosti a rady budu moci napasovat na svůj business a posunout se o kus dál k vysněnému cíli.

Čtyři hodiny utekly jako voda a já osobně se velmi těším na další setkání, které bude opět (doufám) velmi inspirativní nejen do života, ale především do mého podnikání.

Quido Quido

Pokud mi chcete cokoliv sdělit, poradit nebo vynadat :)

kontakt:

email: Quidobloger@seznam.cz

Fb: Quido Bloger

 

 

 

Tipy pro investory: Naučte se základy opčního obchodování

Komentáře k článku